ІнфоЛікі Інструкції до ліків Категорії Головна
Уся інформація, яка заходиться на сайті, розміщена виключно для ознайомлення. Не займайтесь самолікуванням! Перед вживанням будь-якого препарату обов’язково порадьтесь із лікарем!
Адміністрація сайту не несе відповідальності за наслідки використання інформації користувачем сайту.

ЗАЛАЇН
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЗАЛАЇН

(ZALAIN)


Загальна характеристика:

міжнародна назва: sertaconazole;

Основні фізико-хімічні властивості: напівтвердий крем рідкої (текучої) консистенції, білого кольору, без запаху або зі слабким запахом жиру;


Склад: 1 туба (20 г) містить 0,4 г сертаконазолу нітрату;

допоміжні речовини: етиленгліколь і поліетиленгліколь пальмітостеарат, гліцериди полігліколізовані насичені, гліцерол ізостеарат, рідкий вазелін, метил-п-гідроксибензоат, кислота сорбінова, вода очищена..


Форма випуску. Крем.


Фармакотерапевтична група. Протигрибкові препарати для місцевого застосування.


Kод АТС D01AC14.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Сертаконазол - це протигрибковий препарат місцевого застосування, який має сильну фунгіцидну дію і широкий спектр активності проти патогенних дріжджжів (Сапdida albicans, С. tropicalis, С. ssр. Pityrosporum orbiculare), дерматофітів (Тrісhорhуіоп, Ерidеrторhytоп і Місrоsроruт), а також при інфекціях слизових оболонок спричинених грампозитивними збудниками (Stаphylососсus і Streptococcus).


Показання для застосування. Дерматофітія, епідермофітія стопи, пахова епідермофітія (екзема Хебра), дерматомікоз гладкої шкіри, трихофітія ділянки бороди та вусів, дерматомікоз кистей, кандидоз, висівкоподібний лишай.


Спосіб застосування та дози. Наносити крем один або два рази кожного дня (бажано на ніч або зранку та ввечері) м'яко та рівномірно на уражену ділянку шкіри, намагаючись захопити приблизно 1 см здорової шкіри навколо ураженої ділянки.

Тривалість лікування до загоєння - різна для кожного пацієнта і залежить від функції етіологічної речовини та розміщення місця інфекції. Як правило, рекомендується лікування протягом чотирьох тижнів, щоб гарантувати завершене клінічне та мікробіологічне загоєння та запобігти рецидиву, але в багатьох випадках клінічне загоєння відбувається раніше - між другим і четвертим тижнем терапії.


Побічна дія. Були поодинокі повідомлення про невелику, місцеву та минущу еритематозну реакцію протягом перших днів лікування. Припиняти застосування препарату в такому випадку не потрібно.


Протипоказання. Не використовувати Залаїн у випадках алергії на препарат або будь-який із його складників.


Передозування. При використанні активної концентрації речовини та шляху застосування, що рекомендуються, інтоксикація неможлива. Однак при раптовому заковтуванні препарату необхідно застосувати відповідну симптоматичну терапію.


Особливості застосування. Залаїн не можна застосовувати в офтальмології.

Вплив на здатність керувати автомобілем і працювати з механізмами. Препарат не має ніякого впливу на здатність керувати автомобілем або працювати з механізмами.

Застосування в періоди вагітності та годування груддю. Після зовнішнього застосування препарату у великих кількостях, жодних плазмових рівнів не спостерігалося; незважаючи на це, нешкідливість препарату на новонароджених або вагітних не досліджувалась; тому перед призначенням препарату в періоди вагітності або годування груддю, потрібно оцінити співвідношення "користь-ризик" для жінки, плода і дитини.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлена..


Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище ЗОºС. Термін придатності - 3 роки.
Каталог інструкцій