ІнфоЛікі Інструкції до ліків Категорії Головна
Уся інформація, яка заходиться на сайті, розміщена виключно для ознайомлення. Не займайтесь самолікуванням! Перед вживанням будь-якого препарату обов’язково порадьтесь із лікарем!
Адміністрація сайту не несе відповідальності за наслідки використання інформації користувачем сайту.

ЦЕЛЬ T
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЦЕЛЬ Т

(ZEEL T)


Склад.

Діючі речовини: 2,0 мл містить: Сartilago suis D6 – 2 мг, Funiculus umbilicalis suis D6 – 2 мг, Embryo suis D6 – 2 мг, Placenta suis D6 – 2 мг, Solanum dulcamara D3 – 10 мг, Symphytum officinale D6 – 10 мг, Nadidum D8 – 2 мг, Coenzymum A D8 – 2 мг, Sanguinaria сanadensis D4 – 3 мг, Natrium diethyloxalaceticum D8 – 2 мг, Acidum alpha-liponicum D8 – 2 мг, Rhus toxicodendron D2 – 10 мг, Arnica montana D4 – 200 мг, Sulfur D6 – 3,6 мг;

допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін'єкцій.


Лікарська форма. Розчин для ін'єкцій.


Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.


Клінічні характеристики.


Показання. Артрози (зокрема гонартрози); поліартрози, спондилоартрози, плечолопатковий періартрит.


Протипоказання. Індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Питання про можливість застосування препарату при захворюваннях печінки та одночасному застосуванні гепатотоксичних лікарських засобів лікар вирішує індивідуально з урахуванням співвідношення ризик / користь.


Спосіб застосування та дози. Разова доза: дорослим і дітям від 12 років − 2 мл, дітям віком від 6 до 12 років – 1,5 мл. Застосовувати разову дозу 1 − 3 рази на тиждень у вигляді внутрішньом'язових, підшкірних, внутрішньошкірних, внутрішньовенних (струминно), внутрішньо-, навколосуглобових та паравертебральних ін'єкцій, а також в акупунктурні точки або перорально (розчинити разову дозу в 5 − 10 мл води та випити, затримуючи на декілька секунд у роті). При захворюванні великих суглобів разова доза для дорослих – 4 мл. При ускладненому перебігу захворювань разову вікову дозу застосовують 3 дні поспіль і далі – двічі на тиждень.

При лікуванні дітей вміст ампули набирають в інсуліновий шприц, разову вікову дозу застосовують у вигляді внутрішньом'язових та підшкірних ін'єкцій або капають у рот, розчинивши в 5 мл води; залишки зберігають у шприці в темному місці при кімнатній температурі та приймають разову вікову дозу перорально в зазначений час.

Курс лікування − 2 − 5 тижнів.


Побічні реакції. В окремих випадках, як наслідок індивідуальної чутливості до компонентів препарату, можливі шлунково-кишкові розлади, шкірні алергічні реакції (почервоніння, спухання та біль у місці ін'єкції) або рідкісні прояви гіперчутливості (до анафілактичної реакції). Під час лікування препаратами, що містять Сангвінарію канадську, спостерігалися поодинокі випадки підвищення рівня трансаміназ і білірубіну в сироватці, що зникає після припинення прийому препарату.


Передозування. Не спостерігалось.

Застосування в період вагітності або годування груддю. Не слід застосовувати вагітним та жінкам, які годують груддю.


Діти. Не застосовують дітям віком до 6 років (через відсутність клінічного досвіду).


Особливі заходи безпеки. При введенні препарату внутрішньосуглобово необхідно суворо дотримуватись правил асептики.


Особливості застосування. В окремих випадках, після внутрішньосуглобового введення, тимчасово може виникати болісне подразнення суглобів, можливо з асептичними виділеннями. У таких випадках призначають введення протизапального препарату.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Сумісний з іншими лікарськими засобами.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Препарат чинить протизапальну, аналгетичну, хондропротекторну та регенеруючу дію, яка базується на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного, мінерального та тваринного походження, які входять до складу препарату.

Фармакокінетика. Для гомеопатичних препаратів не визначається.


Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості. Прозорий, безбарвний розчин без запаху.


Несумісність. Відсутня.


Термін придатності. 5 років.


Умови зберігання. Зберігати у зовнішній картонній коробці при температурі від 15 до 25ºС.

Зберігати у недоступному для дітей місці!
Каталог інструкцій