ІнфоЛікі Інструкції до ліків Категорії Головна
Уся інформація, яка заходиться на сайті, розміщена виключно для ознайомлення. Не займайтесь самолікуванням! Перед вживанням будь-якого препарату обов’язково порадьтесь із лікарем!
Адміністрація сайту не несе відповідальності за наслідки використання інформації користувачем сайту.

ЦЕФАГІЛ
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

Цефагіл

(CEFAgil®)


Загальна характеристика:

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею, білого кольору з світло-коричневими вкрапленнями;


Склад: 1 таблетка містить Даміани (Turnera diffusa Ø) 25 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, магнію стеарат.


Форма випуску. Таблетки.


Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний монопрепарат.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Компоненти Даміани покращують активність сексуальних рефлексів в люмбальній ділянці, сприяють нормалізації кровообігу в ділянці статевих органів, мають стимулюючу дію на центральну нервову систему і підвищують лібідо як у чоловіків, так і у жінок.

Фармакокінетика. Не досліджена.


Показання для застосування. Порушення сексуальних функцій у чоловіків та жінок. У чоловіків – це послаблення ерекції, передчасна або пізня еякуляція. У жінок – відсутність сексуального бажання, недостатнє збудження, сухість піхви та проблеми з оргазмом.


Спосіб застосування та дози. Таблетки "Цефагіл" необхідно розжувати або проковтнути з невеликою кількістю рідини.

Періодичний прийом: для стимулювання ерекції у чоловіків та посилення сексуального бажання і збудження у жінок слід приймати по 1 таблетці щопівгодини або щогодини, але не більше 12 разів на добу.

Регулярний прийом: для стабілізації потенції у чоловіків та сексуальних функцій у жінок слід приймати по 1 таблетці 1 – 3рази на добу.

Немає обмежень щодо тривалості лікування.

Навіть гомеопатичний препарат не слід приймати впродовж тривалого часу, не проконсультувавшись з лікарем.


Побічна дія. Не виявлена.


Протипоказання. Цефагіл протипоказаний дітям.


Передозування. Про випадки передозування не повідомлялось.


Особливості застосування. Перед застосуванням препарату необхідно впевнитись, що порушення сексуальних функцій не є наслідком якогось захворювання.

На початку лікування гомеопатичним препаратом симптоми наявного захворювання можуть тимчасово посилитись (первинна агравація), що, як правило, не шкідливо і не потребує відміни препарату.

У період вагітності і лактації Цефагіл слід приймати тільки після консультації з лікарем, оскільки немає досить обґрунтованих даних щодо прийому препарату в цей період.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія препарату "Цефагіл" з іншими лікарськими засобами невідома.


Умови та термін зберігання. Спеціальних умов зберігання не потребує, у недоступному для дітей місці. Термін придатності – 5 років.
Каталог інструкцій