ІнфоЛікі Інструкції до ліків Категорії Головна
Уся інформація, яка заходиться на сайті, розміщена виключно для ознайомлення. Не займайтесь самолікуванням! Перед вживанням будь-якого препарату обов’язково порадьтесь із лікарем!
Адміністрація сайту не несе відповідальності за наслідки використання інформації користувачем сайту.

ТІТРІОЛ
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ТІТРІОЛ

(TITRIOL)


Загальна характеристика: серветка білого або жовтуватого кольору, вміщена в індивідуальний пакет разом з гелем білого або білого з легким жовтуватим відтінком кольору, однорідної консистенції, з характерним пряним запахом;

Основні фізико-хімічні властивості:


Склад: 1 пакет з серветкою ( в перерахуванні на 1 г гелю) містить:

діючі речовини: олія чайного дерева –0,04 г;

допоміжні речовини: триклозан, карбомер (карбопол), твін-80, пропіленгліколь, аміаку розчин 15% , вода


Форма випуску. Серветки.


Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються у дерматології. Засоби для лікування ран і виразкових уражень.


Kод АТС D03AX50**.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Серветки, просочені гелем з натуральним антисептиком широкого спектра антимікробної дії щодо грампозитивних і грамнегативних бактерій, дріжджеподібних грибів (Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermis, Streptococcus pneumoniae, Enterococcus faecalis, Bacillus subtilis, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae, Proteus mirabilis, Propiaonibacterium acnes, Pseudomonas aeruginosa, Candida albicansі) і грибів (Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Aspergillus niger, Aspergillus flavus, Pityrosporum ovales, Microsporum canis, Microsporum gypseum, Thermoactinomycetes vulgarus і ін.). Механізм антимікробної дії препарату пов'язаний з порушенням структури і функцій клітинної мембрани мікроорганізмів. Препарат сприяє очищенню і загоєнню інфікованих ран. За рахунок компонентів, що входять до складу олії чайного дерева (1,8-цинеол; терпінени, терпінен-4-ол та ін.) препарату також притаманна місцевознеболююча дія, що зумовлена затримкою проведення імпульсів по периферичних нервах. Запобігає поширенню вторинних інфекцій. Серветка зволожує, охолоджує, знеболює опіки і зупиняє подальше ушкодження тканин.

Фармакокінетика. Не вивчена.


Показання для застосування. Місцеве лікування опіків I-II ступенів, сонячні дерматити, інфекційні ураження шкіри, в тому числі вторинні (стрептодермія, стафілодермія), порізи та інфіковані рани, садна, укуси комах.


Спосіб застосування та дози. Призначають дорослим та дітям старше 3 років. При лікуванні опіків I-II ступенів: після очищення опікової рани серветки накладають на уражені ділянки шкіри 1-2 рази на добу і фіксують стерильною пов'язкою. Курс лікування – від 8 до 18 діб.

При лікуванні сонячних дерматитів, інфекційних уражень шкіри, в тому числі вторинних (стрептодермія, стафілодермія ), порізах та інфікованих ранах, саднах, укусах комах серветки накладають на уражені ділянки шкіри 1-2 рази на добу на 15-30 хв і при необхідності фіксують їх. Курс лікування – від 1 доби до 14 діб.


Побічна дія. При гіперчутливості до компонентів препарату можливе відчуття жару, гіперемія шкіри, несуттєва болісність на місці аплікації та набряк.


Протипоказання. Підвищена чутливість (алергія) до препарату.


Передозування. При нашкірному застосуванні симптомів передозування, характерних для олії чайного дерева (короткочасне зниження частоти серцевих скорочень, приливи крові до обличчя, абдомінальні болі спастичного характеру, діарея, нудота, блювання) не описано.


Особливості застосування. Через відсутність досвіду застосування препарат не призначають дітям до 3 років, при вагітності та в період лактації.


Взаємодія з лікарськими засобами. При сумісному нашкірному нанесенні з препаратами місцевоподразнюючої дії (фіналгоном) можливий розвиток різкої болісності та набряку.


Умови та термін зберігання. У недоступному для дітей, захищеному від світла місці, при температурі від 15 ºС до 25 ºС. Зберігати у горизонтальному положенні.Термін придатності – 2 роки.
Каталог інструкцій