ІнфоЛікі Інструкції до ліків Категорії Головна
Уся інформація, яка заходиться на сайті, розміщена виключно для ознайомлення. Не займайтесь самолікуванням! Перед вживанням будь-якого препарату обов’язково порадьтесь із лікарем!
Адміністрація сайту не несе відповідальності за наслідки використання інформації користувачем сайту.

ТІТРІОЛ
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ТІТРІОЛ

(TITRIOLUM)


Загальна характеристика:

Основні фізико-хімічні властивості: крем білого або білого із злегка жовтуватим відтінком кольору, однорідної консистенції, з характерним пряним запахом;


Склад: 1 г крему містить 0,05 г олії чайного дерева;

допоміжні речовини: триклозан – 0,002 г, карбомер (карбопол), пропіленгліколь, твін-80, ізопропіл міристат, сорбітан лаурат, 15% розчин аміаку, вода.


Форма випуску. Крем.


Фармакотерапевтична група. Дерматологічні засоби. Препарати, що сприяють загоюванню ран.


Kод АТС D03A Х 50**.


Фармакологічні властивості. Протимікробний, ранозагоювальний, протизапальний засіб.

Фармакодинаміка. Препарат виявляє протимікробну дію відносно різних видів мікроорганізмів: бактерій Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermi, Streptococcus pneumoniale, Enterococcus faecalis, Bacillus subtilis, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae, Proteus mirabilis, Propionibacterium acnes, Pseudomonas aeruginosa та ін.; грибів Candida albicans, Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Aspergillus niger, Aspergillus flavus, Pityrosporum ovales, Microsporum canis, Microsporum gypseum, Thermoactinomycetes vulgarus. Маханізм протимікробної дії препарату пов'язаний з порушенням структури і функції клітинної мембрани та внутрішньої структури клітини, а також з пригніченням клітинного дихання.

Препарат прискорює очищення ран від гнійного виділення, послаблює запальну реакцію і перифокальний набряк, поліпшує ангіогенез у ран, прискорює ерадикацію патогенної мікробної флори і скорочує термін епітелізації.

Фармакокінетика. Не досліджена.


Показання для застосування. Гнійні післяопераційні рани у І і ІІ фазах ранового процесу, поверхневі опіки шкіри, що ускладнені гнійною інфекцією, порізи і садна. Бактеріальні та грибкові інфекції шкіри, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до олії чайного дерева.


Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям крем наносять на рани або уражені ділянки шкіри 2-3 рази на добу, за необхідності накладають пов'язку. Курс лікування – до 2 тижнів.


Побічна дія. У окремих хворих, особливо при тривалому застосуванні, можливо подразнення шкіри у місці нанесення крему. У випадку виникнення подразнення крем змивається водою


Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.


Передозування. Не описано.


Особливості застосування. Слід запобігати потраплянню крему в очі.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Дотепер взаємодія препаратів олії чайного дерева при нашкірному застосуванні з іншими лікарськими засобами не встановлена.


Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не більше + 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Термін придатності – 2 роки.
Каталог інструкцій