ІнфоЛікі Інструкції до ліків Категорії Головна
Уся інформація, яка заходиться на сайті, розміщена виключно для ознайомлення. Не займайтесь самолікуванням! Перед вживанням будь-якого препарату обов’язково порадьтесь із лікарем!
Адміністрація сайту не несе відповідальності за наслідки використання інформації користувачем сайту.

ТІОЛАК
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ТІОЛАК


Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 1 мл лаку містить тіоконазолу 280 мг, ундециленової кислоти 220 мг;

допоміжні речовини: етилацетат, спирт фенілетиловий, повідон (К30).


Лікарська форма. Лак для нігтів лікувальний.

Прозорий, безбарвний або світло-жовтий розчин.


Фармакотерапевтична група. Протигрибкові препарати для місцевого застосування.


Kод АТС D01A С07.

Препарат активний відносно дерматофітів, дріжджових, пліснявих та інших грибів. Щодо дріжджових грибів проявляє фунгіцидну та фунгістатичну активність.

Фунгістатична дія є результатом запобігання синтезу ергостеролу, основного стеролу, необхідного для синтезованих кліткових стінок грибів. Як інші похідні імідазолу, може проявляти фунгіцидну дію при високих концентраціях, як результат фізіохімічних дій на кліткові мембрани грибів. Тіоконазол чинить антибактеріальну дію. Чинить фунгіцидну дію відносно до Candida spp., T rubrum, T mentacrophytes. У дослідженнях іn vitro препарат проявив фунгіцидну активність щодо патогенетичних дерматофітів, дріжджів та інших грибів. Також має інгібіторну властивість відносно Staphylococcus spp., Streptococcus spp.


Показання для застосування. Інфекції нігтів, спричинені грибами (в тому числі, дерматофітами, дріжджами) та бактеріями.


Протипоказання.

- Підвищена чутливість до діючих речовин або до будь-якого компонента препарату;

- вагітність і період годування груддю;

- дитячий вік.


Належні заходи безпеки при застосуванні. Слід уникати попадання лаку в очі та на ділянки навколо очей. У разі попадання негайно промити очі та ділянки навколо очей водою.


Особливі застереження.


Застосування у період вагітності або годування груддю. Тіолак протипоказаний під час вагітності. У період лікування рекомендується припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.


Діти. Не рекомендується призначати препарат дітям.


Спосіб застосування та дози. Застосовують зовнішньо. Лак наноситься на нігті та зону навколо них за допомогою дозуючої щіточки 2 рази на добу (з 12-годинним інтервалом).

Тривалість лікування – 6 місяців. При стійких формах захворювання тривалість лікування може бути подовжена до 12 місяців.


Передозування. При зовнішньому застосуванні не встановлено.

У разі випадкового приймання внутрішньо можливі поява нудоти та блювання. Необхідно зробити промивання шлунка, подальше лікування – симптоматичне.


Побічні ефекти. У поодиноких випадках, протягом першого тижня лікування, відмічалися місцеві подразнення (свербіж, почервоніння, припухлість шкіри), проте, як правило, вони короткотривалі та помірні. Якщо при подальшому застосуванні препарату побічні реакції не зникають, лікування слід припинити та звернутися за консультацією до лікаря.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не відома.

Не рекомендується одночасне застосування препарату з іншими місцевими лікарськими засобами.


Термін придатності. 2 роки.


Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС, не заморожувати. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Каталог інструкцій