ІнфоЛікі Інструкції до ліків Категорії Головна
Уся інформація, яка заходиться на сайті, розміщена виключно для ознайомлення. Не займайтесь самолікуванням! Перед вживанням будь-якого препарату обов’язково порадьтесь із лікарем!
Адміністрація сайту не несе відповідальності за наслідки використання інформації користувачем сайту.

СОН-НОРМА
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

СОН-НОРМА

(SON-NORMA)


Загальна характеристика:

Основні фізико-хімічні властивості: гранули, розчинні у воді, білого, сірувато-білого або жовтувато-білого кольору;


Склад: 10 г гранул містять Кофеї 30СН 20 мг, Кофеї 200СН 20 мг, Aрніки 30СН 20 мг, Iгнації 1000СН 20 мг, Циміцифуги 200СН 20 мг;

допоміжна речовина: крупка цукрова.


Форма випуску. Гранули гомеопатичні.


Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.


Фармакологічні властивості препарату обумовлені поєднанням рослинних компонентів, що входять до складу препарату. Скорочує час засинання, підвищує якість сну, не змінюючи його фізіологічних фаз. Зменшує вплив емоційних, вегетативних та моторних подразників, що порушують механізм засинання. Під впливом препарату сон та пробудження спливають фізіологічно.

Фармакокінетика. Не вивчалась.


Показання для застосування. Порушення сну, безсоння.


Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 3 років призначають по 5 гранул перед сном. У ситуаціях тривалого психоемоційного напруження рекомендується прийом курсами по 3 - 4 тижні з перервами 7 днів.

Гранули слід приймати під язик до повного розсмоктування. За необхідності гранули можуть бути заздалегідь розчинені у невеликій кількості води.


Побічна дія. Не виявлена.


Протипоказання. Діти до 3 років.


Передозування. Не призводить до негативних наслідків та не потребує антидотної терапії.


Особливості застосування. Препарат не спричиняє денної сонливості і тому не має негативної дії на здатність керувати автомобілем та механізмами.


Вагітність і лактація.

Застосування препарату можливо лише тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При поєднанні з іншими лікарськими засобами інтервал між їх прийомом повинен становити не менше 30 хв.


Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому місці при температурі не вище 25ºС. Термін придатності — 3 роки.
Каталог інструкцій