ІнфоЛікі Інструкції до ліків Категорії Головна
Уся інформація, яка заходиться на сайті, розміщена виключно для ознайомлення. Не займайтесь самолікуванням! Перед вживанням будь-якого препарату обов’язково порадьтесь із лікарем!
Адміністрація сайту не несе відповідальності за наслідки використання інформації користувачем сайту.

СОЛВІН™
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

СОЛВІН™

(SOLVIN™ )


Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: bromhexine; циклогексил-N-метил-(2-аміно-3-5-дибромобензил)-амінохлорид;

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки круглі, плоскі, оранжевого кольору, з фаскою та рискою; допускаються вкраплення;


Склад: 1 таблетка містить бромгексину гідрохлориду 8 мг;

допоміжні речовини: лактоза, крохмаль кукурудзяний, смола акації, натрію метилпарабен, натрію пропілпарабен, барвник сансет жовтий, желатин, кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат, тальк очищений.


Форма випуску. Таблетки.


Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби.


Kод АТС R05C B02.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Препарат виявляє муколітичну (секретолітичну) та відхаркувальну дію. Муколітичний ефект пов'язаний з деполімеризацією і розрідженням мукопротеїнових і мукополісахаридних волокон. Однією з важливих особливостей дії бромгексину є його здатність стимулювати утворення сурфактанту.

Препарат виявляє слабку протикашльову дію.

Фармакокінетика. Практично повністю всмоктується з ШКТ, метаболізується при "першому проходженні" через печінку. Біодоступність становить 80%. В плазмі зв'язується з білками. Максимальна концентрація досягається через годину. Період напіввиведення – 6,5 години. Виводиться нирками.


Показання для застосування. Гострі і хронічні бронхіти різної етіології, у тому числі ускладнені бронхоектазами, бронхіальна астма, туберкульоз легенів, пневмонія. Препарат можна також застосовувати для санації бронхіального дерева у передопераційний період, а також для запобігання накопиченню в бронхах густого в'язкого мокротиння після операції. Призначають також для прискорення виділення контрастної речовини після бронхографії.


Спосіб застосування та дози. Препарат приймають внутрішньо, незалежно від прийому їжі. Дози для дорослих – по 2 таблетки 3–4 рази на добу.

Для дітей від 3 до 4 років – по ¼ таблетки (2 мг) 3–4 рази на добу; від 5 до 14 років – по ½ таблетки (4 мг) 3 рази на добу.


Побічна дія. Препарат звичайно добре сприймається. В окремих випадках можливі алергічні реакції (шкірний висип, риніт). Рідко зустрічаються шлунково-кишкові розлади (нудота, блювання, диспепсія, загострення виразкової хвороби), можливо тимчасове підвищення рівня трансамінази сироватки.


Протипоказання. Гіперчутливість до компонентів препарату. Вагітність, годування груддю, діти до 3 років.


Передозування. Симптоми: нудота, блювання. Лікування: промивання шлунка; симптоматична терапія.


Особливості застосування. При гострій нирковій недостатності потрібно враховувати можливість накопичення метаболітів бромгексину в печінці.

У період лікування препаратом для посилення секретолітичного ефекту рекомендується вживати достатню кількість рідини. З обережністю застосовувати при виразковій хворобі.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Солвін™ не застосовують одночасно з лікарськими засобами, які містять кодеїн, оскільки це ускладнює відкашлювання розрідженого бронхіального вмісту.


Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі від 8 до 25ºС.

Термін придатності – 4 роки.
Каталог інструкцій