ІнфоЛікі Інструкції до ліків Категорії Головна
Уся інформація, яка заходиться на сайті, розміщена виключно для ознайомлення. Не займайтесь самолікуванням! Перед вживанням будь-якого препарату обов’язково порадьтесь із лікарем!
Адміністрація сайту не несе відповідальності за наслідки використання інформації користувачем сайту.

СЕРОКС
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

CЕРОКС

(SEROX)


Загальна характеристика:

Основні фізико-хімічні властивості: круглі, двоопуклі таблетки, білого кольору, вкриті оболонкою;


Склад: 1 таблетка містить 10 мг серратіопептидази;

допоміжні речовини: крохмаль, лактоза, желатин, метилпарабен;

оболонка: целюлози ацетат фталат, пропіленгліколь, титану діоксид, тальк, діетил фталат, повідон, віск бджолиний, віск карнауби.


Форма випуску. Таблетки вкриті оболонкою, кишковорозчинні.


Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при патології опорно-рухового апарату. Фермент.


Kод АТС M09AB.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Серрапептаза, відома також як серратіа пептидаза, є протеолітичним ферментом, виділеним із непатогенної кишкової бактерії Serratia E15. Клінічні дослідження показали, що серратіопептидаза має фібринолітичну, протизапальну і протинабрякову активність.

Крім зменшення запального процесу, серратіопептидаза послаблює біль внаслідок блокування вивільнення больових амінів із запалених тканин.

Серратіопептидаза зв"язується у співвідношенні 1: 1 з альфа-2-макроглобуліном крові, який маскує її антигенність, але зберігає її ферментативну активність. Серратіопептидаза повільно переходить в ексудат у місці запалення і поступово рівні її в крові зменшуються. Шляхом гідролізу брадикініну, гістаміну і серотоніну серратіопептидаза безпосередньо зменшує дилатацію капілярів і контролює їх проникність. Серратіопептидаза блокує інгібітори плазміну, сприяючи таким чином фібринолітичній активності плазміну.

Фармакокінетика. Препарат проходить через шлунок незміненим і абсорбується в кишечнику. Серратіопептидаза в незначній кількості виявляється в сечі.


Показання для застосування.

Хірургія: розтягнення і розриви зв'язок, переломи і вивихи, набряки і запалення при ушкодженні м'яких тканин та після пластичних операцій.

Захворювання верніх дихальних шляхів: для полегшення відходження в'язкого мокротиння з бронхів та секрету придаткових пазух.

Інфекційні захворювання: муколітична активність препарату проявляється при інфекціях в порожнині вуха та синусах.

Дерматологія: гострі запальні дерматози.

Акушерство і гінекологія: гематоми, застій у молочних залозах.


Спосіб застосування та дози. Препарат призначають дорослим по 5-10 мг (1 таблетка) 3 рази на добу після їжі. Таблетки слід ковтати, не розжовуючи.

Тривалість курсу лікування залежить від характеру патологічного процесу і визначається лікарем.


Побічна дія. В окремих випадках при застосуванні препарату може спостерігатися розвиток діареї, нудота, блювання, анорексія, дискомфорт в ділянці шлунково-кишкового тракту. Дуже рідко можлива носова кровотеча та виділення мокротиння з домішками крові.


Протипоказання. Підвищена чутливість до серратіопептидази у вигляді почервоніння шкіри, висипу.


Передозування.

Симптоми: нудота, блювання, анорексія, дискомфорт в ділянці шлунково-кишкового тракту. В екстремальних випадках симптомами передозування можуть бути домішки крові в мокротинні та кровотечі.

Лікування: Терапія симптоматична.


Особливості застосування. Оскільки препарат впливає на згортання крові, його слід з обережністю застосовувати у пацієнтів із загрозою кровотечі та з порушенням часу згортання крові, а також у пацієнтів, які приймають антикоагулянти.

У разі тяжких захворювань печінки та нирок препарат застосовують з великою обережністю.

Досвід застосування препарату у дітей відсутній.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При застосуванні препарату одночасно з антикоагулянтами підвищується дія антикоагулянтів. Така комбінація препаратів повинна застосовуватися під пильним спостереженням лікаря.


Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі до 25ºС, у сухому, недоступному для дітей місці. Термін придатності - 3 роки.
Каталог інструкцій