ІнфоЛікі Інструкції до ліків Категорії Головна
Уся інформація, яка заходиться на сайті, розміщена виключно для ознайомлення. Не займайтесь самолікуванням! Перед вживанням будь-якого препарату обов’язково порадьтесь із лікарем!
Адміністрація сайту не несе відповідальності за наслідки використання інформації користувачем сайту.

ПРОСТАЛАД
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ПРОСТАЛАД

(Prostalad)


Загальна характеристика:

Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина золотисто-бурого кольору із слабким запахом валеріани;


Склад: 100 мл препарату містять: водно-спиртовий екстракт із лікарських рослин (трави звіробою - 2,0 г; трави золотарника канадського – 2,5 г; трави грициків – 2,0 г; трави реп'яшка звичайного – 2,5 г; квіток арніки гірської – 1,0 г; квіток нагідок – 3,0 г; кореневищ з коренями валеріани – 7,5 г; кореневищ з коренями ехінацеї пурпурової – 2,0 г);

допоміжні речовини: спирт етиловий 70 %.


Форма випуску. Настойка для перорального застосування.


Фармакотерапевтична група. Препарати для лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ).


Kод АТС G04СХ.


Фармакологічні властивості. Просталад сприяє нормалізації рівня простат-специфічного антигену та естріолу в крові, знижує перекисне окислення ліпідів у передміхуровій залозі, зменшує розмір збільшеної передміхурової залози, покращує діуру, зменшує клінічні прояви ДГПЗ та має помірний знеболюючий ефект.


Фармакологічні властивості настойки зумовлені дією компонентів, що входять до її складу.


Показання для застосування. Препарат призначають для профілактики та лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ) в початковій стадії захворювання, при утрудненні сечовипускання та інфекціях сечовивідних шляхів, послабленні статевої функції.


Спосіб застосування та дози. Препарат приймають дорослі внутрішньо по 1 чайній ложці 2 рази на день, попередньо розвівши в 50 мл води. Тривалість курсу лікування - до 3 місяців.


Побічна дія. В окремих випадках при підвищеній чутливості до компонентів препарату можливі алергічні реакції.


Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату, алкоголізм в анамнезі, вживання препаратів, що містять алкоголь, і власне алкоголю, виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки, цироз печінки, прийом нейролептиків та транквілізаторів.


Передозування. З боку ЦНС – сонливість, пригніченість; з боку ШКТ – діарея; підвищення активності системи зсідання крові. Вищевказані симптоми проходять самостійно після відміни препарату впродовж доби.


Особливості застосування. Під час лікування препаратом потрібний регулярний контроль функції сечостатевої системи.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат не слід застосовувати в комбінації з нейролептиками, транквілізаторами, снодійними та препаратами, які містять алкоголь.


Умови зберігання та термін придатності. Термін придатності - 2 роки. Зберігати в прохолодному, захищеному від світла місці, при температурі від 8ºС до 15ºС. У процесі зберігання можливе випадання осаду.
Каталог інструкцій