ІнфоЛікі Інструкції до ліків Категорії Головна
Уся інформація, яка заходиться на сайті, розміщена виключно для ознайомлення. Не займайтесь самолікуванням! Перед вживанням будь-якого препарату обов’язково порадьтесь із лікарем!
Адміністрація сайту не несе відповідальності за наслідки використання інформації користувачем сайту.

ХОНДРОКСИД ®
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ХОНДРОКСИД®


Склад лікарського засобу.

Діюча речовина: хондроїтин-4-(гідроген сульфат);

1 г гелю містить хондроїтину сульфату 50 мг;

допоміжні речовини: диметилсульфоксид, пропіленгліколь, спирт ізопропіловий, етанол 95 %, натрію метабісульфіт (Е 223) , метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), карбомер, апельсиновий аромат, вода очищена.


Лікарська форма. Гель для зовнішнього застосування.

Назва і місцезнаходження виробника. ВАТ "НИЖФАРМ". Російська Федерація, 603950, Нижній Новгород, ГСП-459, вул. Салганська, 7.


Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на опорно-руховий апарат. Хондроїтин сульфат.


Kод АТС М01АХ25.


Фармакологічні властивості. Хондроксид® містить натуральний компонент хондроїтину сульфат, який одержують із хрящової тканини трахеї великої рогатої худоби. Хондроїтину сульфат є високомолекулярним мукополісахаридом, який гальмує процеси дегенерації хрящової тканини. Пригнічує ферменти, які сприяють розпаду хрящової тканини, стимулює синтез глікозаміногліканів, сприяє відновленню суглобової сумки та хрящових поверхонь суглобів, збільшує продукцію внутрішньосуглобової рідини, стимулює синтетичні процеси у хондроцитах, покращуючи їхню структуру. Сприяє відновленню матрикаса хрящової тканини.

Диметилсульфоксид, який входить до складу гелю, сприяє кращому проникненню хондроїтину сульфату вглиб тканин.

Препарат добре всмоктується з поверхні шкіри, максимальна концентрація хондроїтину сульфату у плазмі крові досягається через 3-4 години після застосування. Біодоступність становить 25 %. Виводиться, в основному, нирками протягом 24 годин.

Хондроксид® зменшує біль в уражених суглобах та сприяє збільшенню їх рухливості, а також уповільнює прогресування остеоартрозу та остеохондрозу.


Показання для застосування. Лікування та профілактика дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів та хребта: остеоартроз периферичних суглобів та остеохондроз хребта.


Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до препарату.


Належні заходи безпеки при застосуванні. Слід уникати потрапляння препарату на слизові оболонки та відкриті рани. При потраплянні на шкіру або одяг гель легко змивається водою, не залишаючи слідів.


Особливі застереження.


Застосування у період вагітності або годування груддю. Безпека та ефективність застосування не встановлена, тому застосовувати препарат можливо лише у випадку, якщо користь від застосування переважає ризик.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.


Діти. Безпека та ефективність застосування не встановлені, тому препарат не слід застосовувати у педіатричній практиці.

Препарат не лишає на шкірі слідів, не забруднює одяг.


Спосіб застосування та дози. Препарат призначений для зовнішнього застосування. Хондроксид® наносять 2-3 рази на день на шкіру над вогнищем запалення і втирають протягом 2 – 3 хв до повного всмоктування у шкіру. Курс лікування становить від 2-3 тижнів до 2-3 місяців. При необхідності курс лікування повторюють.


Передозування. Передозування неможливе. При появі симптомів подразнення шкіри у місці застосування гелю лікування слід припинити.


Побічні ефекти. Алергічні реакції у вигляді почервоніння, свербежу та набряку на місці нанесення препарату.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не відома.


Термін придатності. 2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.


Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 ºС.Зберігати в недоступному для дітей місці.
Каталог інструкцій