ІнфоЛікі Інструкції до ліків Категорії Головна
Уся інформація, яка заходиться на сайті, розміщена виключно для ознайомлення. Не займайтесь самолікуванням! Перед вживанням будь-якого препарату обов’язково порадьтесь із лікарем!
Адміністрація сайту не несе відповідальності за наслідки використання інформації користувачем сайту.

ХОНДРОЇТИНОВА МАЗЬ
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ХОНДРОЇТИНОВА МАЗЬ

(Unguentum Chondrоitini)


Загальна характеристика:

Основні фізико-хімічні властивості: мазь світло-жовтого кольору з характерним запахом;


Склад: 1 г мазі містить натрію хондроїтинсульфату 0.05 г;

допоміжні речовини: диметилсульфоксид, ланолін безводний, кукурудзяна олія рафінована, вазелін, вода очищена.


Форма випуску. Мазь.


Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовуються для лікування опорно-рухового апарату.


Kод АТС M 09AX10.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Препарат має хондростимулюючу, регенеруючу, протизапальну дії. Діючою речовиною є натрію хондроїтинсульфат, який одержують із хрящової тканини трахеї великої рогатої худоби. Препарат впливає на фосфатно-кальцієвий обмін хрящової тканини, уповільнює резорбцію кісткової тканини, знижує втрату кальцію, прискорює відновлення кісткової тканини, гальмує процес дегенерації хрящової тканини. Стимулює відновлення суглобового хряща, зменшує біль та запалення в суглобах, нормалізує продукцію суглобової рідини.

Фармакокінетика. Не вивчена.


Показання для застосування. Дегенеративні захворювання суглобів і хребта: остеопороз, остеохондроз, артрози.


Спосіб застосування та дози. Дорослим мазь наносити тонким шаром на болісну ділянку та ретельно втирати в шкіру протягом 2–3 хвилин. Процедуру повторюють 2-3 рази на день. Курс лікування залежить від тяжкості та перебігу захворювання, а також від характеру супутньої терапії, становить в середньому 2–3 тижні. За необхідності курс повторюють.


Побічна дія. У разі тривалого застосування інколи можливі прояви алергічної реакції: почервоніння, свербіж, набряк шкіри. При появі вказаних реакцій застосування препарату припиняють та змивають його залишки зі шкіри.


Протипоказання. Гострі запальні процеси в області нанесення. Підвищена чутливість до компонентів препарату, що може сприяти виникненню свербіжу, набряку або пропасниці.


Передозування. Не відоме.


Особливості застосування. З обережністю застосовувати у період вагітності та годування груддю, при захворюванні на тромбофлебіт.

Для уникнення появи побічних ефектів необхідно заздалегідь нанести невелику кількість мазі на шкіру для визначення індивідуальної чутливості. Не наносити на шкіру з проявами алергічної реакції та відкриті рани.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не відома.


Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі 2–20 ºС в захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки.
Каталог інструкцій