ІнфоЛікі Інструкції до ліків Категорії Головна
Уся інформація, яка заходиться на сайті, розміщена виключно для ознайомлення. Не займайтесь самолікуванням! Перед вживанням будь-якого препарату обов’язково порадьтесь із лікарем!
Адміністрація сайту не несе відповідальності за наслідки використання інформації користувачем сайту.

ХОМВІО ®-РЕВМАН
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ХОМВІО® -РЕВМАН

(HOMVIO® -REUMAN)


Загальна характеристика:

Основні фізико-хімічні властивості: розчин коричневого кольору зі спиртовим запахом та гіркуватим смаком, можливий незначний осад що фільтрується;


Склад:

10 мл розчину містять:

Colchicum D3 (пізньоцвіт DЗ) 1,0 мл,

Actaea D3 (клопогон кистьоподібний DЗ) 3,0 мл,

Spiraea ulmariaØ (спірея Ø) 1,0 мл,

Bryonia D3 (переступень білий DЗ) 3,0 мл,

Ruta D1 (рута пахуча D1) 2,0 мл;

допоміжні речовини: етанол.


Форма випуску. Краплі для перорального застосування.


Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний засіб для лікування захворювань опорно-рухового апарату.


Фармакологічні властивості. Фармакодинамика. Містить діючі речовини з протизапальним та знеболювальним ефектом. Зменшує рівень сечової кислоти у крові. Складові компоненти препарату пригнічують утворення інтерлейкіну 1 (ІЛ-1), інтерлейкіну 6 (ІЛ-6), туморнекротичного фактора (ТНФ), а також інших протизапальних цитокінів, блокують мітотичну активність нейтрофілів, лімфоцитів, фібробластів і завдяки цьому перешкоджають подальшій деструкції хрящової тканини уражених суглобів.

Фармакокінетика. Не вивчалась.


Показання для застосування.

- Гострі та хронічні артрити, поліартрити;

- ураження суглобів при ревматизмі;

- подагра, подагричні артрити;

- деформуючий остеоартроз;

- остеохондроз;

- травми опорно-рухового апарату;

- невралгії, міалгії, міозити, артралгії.


Спосіб застосування та дози.

При хронічному перебігу хвороби початкова доза складає 5-10 крапель 1-3 рази на добу. При недостатньому ефекті дозу слід збільшити до 15 крапель 3 рази на добу. Тривалість терапії визначається індивідуально, але має тривати не менше 4-6 тижнів.

У гострих випадках призначають по 5-10 крапель кожні півгодини або щогодини, але не більш як 12 разів на добу. При послабленні запальних явищ дозу зменшують до 10 крапель 3 рази на добу і застосовують протягом місяця.

У подальшому переходять на підтримуючу дозу - 10 крапель один раз на день або через день протягом тривалого часу.

Краплі приймають за 30 хв. до або через 30 хв. після їжі на шматочку цукру або хліба, повільно їх розсмоктуючи або з ковтком води, утримуючи його у роті якнайдовше.


Побічна дія.

У поодиноких випадках можливе виникнення фотосенсибілізації. Можливі реакції підвищеної чутливості до компонентів препарату.


Протипоказання.

Препарат протипоказаний при реакціях підвищеної чутливості до компонентів препарату.

Застосування цього препарату у дітей вивчено недостатньо. Призначення його дітям віком до 12 років, під час вагітності та годування груддю не рекомендується, через те що препарат містить спирт.


Передозування.

Прийом великої кількості препарату може спричинити отруєння алкоголем. Вживання усього флакона (50 мл) дорівнює введенню в організм 22 г спирту.


Особливості застосування.

Після прийому першої дози препарату можливе короткочасне погіршення основних симптомів (гомеопатичний ефект першої дози. В цьому випадку необхідно тимчасово знизити частоту застосування або дозу препарату. Перші ознаки поліпшення стану з'являються через 1 тиждень від початку лікування.

Хомвіо® -Ревман містить 96 % спирт, тому є ризик загрози здоров'ю при прийомі препарату пацієнтами з хворобами печінки, з порушеннями мозкової діяльності, пошкодженнями головного мозку, а також алкоголіками, хворими на епілепсію, вагітними жінками та дітьми. У зв'язку із вмістом алкоголю застосування препарату цім пацієнтам рекомендовано лише під наглядом лікаря.

В рекомендованих дозах не впливає на швидкісні реакції при керуванні автотранспортом та під час роботи з механізмами, але слід ураховувати, що препарат містить спирт. Паління, вживання алкоголю і тонізуючих напоїв (чай, кава) негативно впливають на дію гомеопатичних засобів.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Випадки несумісності з іншими лікарськими засобами невідомі.


Умови та термін зберігання.

Зберігати в місцях, недоступних для дітей, при температурі не вище 30ºС

Термін придатності 5 років.
Каталог інструкцій