ІнфоЛікі Інструкції до ліків Категорії Головна
Уся інформація, яка заходиться на сайті, розміщена виключно для ознайомлення. Не займайтесь самолікуванням! Перед вживанням будь-якого препарату обов’язково порадьтесь із лікарем!
Адміністрація сайту не несе відповідальності за наслідки використання інформації користувачем сайту.

ГІРЧАКА ПЕРЦЕВОГО ТРАВА
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ГІРЧАКА ПЕРЦЕВОГО ТРАВА

(Herba Polygoni hydropiperis)


Загальна характеристика:

Основні фізико-хімічні властивості: шматочки листків, стебел та суцвіть різноманітної форми, колір зелений або червонувато-зелений, запах відсутній, смак трохи пекучий;


Склад: гірчака перцевого трава.


Форма випуску. Трава.


Фармакотерапевтична група. Гемостатичні засоби рослинного походження.


Kод АТС В02ВХ04.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Препарати гірчака перцевого зменшують проникність стінки артерій і капілярів, мають виражені кровоспинні властивості. Спостерігається незначна протипроносна, антимікробна, кардіотонічна та сечогінна дія.

Фармакокінетика. Не вивчалась.


Показання для застосування. Як допоміжний засіб при маткових післяпологових кровотечах, при субінволюції матки, тривалих і сильних менструаціях. Кровотечі із дрібних судин шлунка, кишечнику, несильні гемороїдальні кровотечі.


Спосіб застосування та дози. 20 г трави (2 столові ложки) кладуть в емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) гарячої кип'яченої води, закривають кришкою і нагрівають на водяній бані 15 хв, охолоджують при кімнатній температурі 45 хв, проціджують. Сировину, що залишилася, віджимають до процідженого настою, і об'єм настою доводять кип'яченою водою до початкового об'єму 200 мл. Приймають внутрішньо по 1/3 склянки 3-4 рази на день до їди.

Курс лікування залежить від характеру захворювання, його вираженості, характеру комплексної терапії.


Побічна дія. Відсутня.


Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату. Дитячий вік до 12 років.


Передозування. Не виявлено.


Особливості застосування. Перед застосуванням настій збовтують.

Безпека та клінічна ефективність препарату в періоди вагітності та годування груддю не вивчались, тому призначати його слід з урахуванням співвідношення ризик/користь.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлена.


Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при кімнатній (15 – 25 ºС) температурі; приготовлений настій – у прохолодному місці не більше 2 діб.

Термін придатності - 2 роки.
Каталог інструкцій