ІнфоЛікі Інструкції до ліків Категорії Головна
Уся інформація, яка заходиться на сайті, розміщена виключно для ознайомлення. Не займайтесь самолікуванням! Перед вживанням будь-якого препарату обов’язково порадьтесь із лікарем!
Адміністрація сайту не несе відповідальності за наслідки використання інформації користувачем сайту.

ГІНВІТ
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ГІНВІТ

(GINVIT)


Загальна характеристика:

Основні фізико-хімічні властивості: капсули желатинові тверді рожеві, напівпрозорі, заповнені коричнево-червоними і білими гранулами однаковими за формою і розміром;


Склад: 1 капсула містить женьшеня екстракту 50 мг, тіаміну нітрату (вітамін В1) 1,5 мг, рибофлавіну (вітамін В2) 2,5 мг, піридоксину гідрохлориду (вітамін В6) 1 мг, ціанкобаламіну (вітамін В12) 1 мкг, нікотинаміду 25 мг, D-кальцію пантотенату (вітамін В5) 5 мг, фолієвої кислоти 0,3 мг, аскорбінової кислоти (вітамін С) 50 мг, цинку (у вигляді цинку сульфату моногідрату) 15 мг, кальцію 75 мг і фосфору 58 мг (у вигляді дикальцію фосфату), йоду (у вигляді калію йодату) 100 мкг, заліза фумарату 30 мг;

допоміжні речовини: цукроза, крохмаль, метилпарабен, пропілпарабен, натрію крохмальгліколят, шелак вибілений, повідон, тальк очищений, магнію стеарат, еритрозин супра.


Форма випуску. Капсули.


Фармакотерапевтична група. Полівітамінні препарати з добавками.


Kод АТС А11А.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Комплекс Гінвіт – це добре збалансований комплекс червоного корейського женьшеня та життєво важливих вітамінів, мінералів. Дія препарату зумовлена складом сапонінових глікозидів-гінсеноїдів, а також ефірної олії, стеролів, пептидів, вітамінів і мінералів. Має стимульований вплив на центральну нервову систему, підвищує працездатність, регулює роботу залоз внутрішньої секреції, знижує рівень холестерину і цукру в крові, активує діяльність надниркових залоз.

Фармакокінетика. Не вивчалась.


Показання для застосування. Лікування гіповітамінозів і дефіциту мінеральних речовин, при тривалій антибіотикотерапії, для підвищення неспецифічної резистентності організму до інфекцій, в період реконвалесценції після тривалих і тяжких захворювань, при психічних і фізичних перенавантаженнях, при слабості фізичної і розумової діяльності, депресії, виснаженні, втомі, дратівливості, в літньому віці.


Спосіб застосування та дози. Дорослим - по 1 капсулі, 1-2 рази на добу, після їди, в першій половині дня. Капсули Гінвіт потрібно приймати протягом 2 місяців. У разі вираженого виснаження організму можна провести більш довготривалий курс. Тривалість курсу лікування та кількість курсів визначає лікар.


Побічна дія. При дотриманні дозування побічна дія відсутня. Рідко виникають побічні ефекти з боку системи травлення (нудота, блювання, болі в шлунку), особливо у хворих, які не переносять препарати заліза. Можливі алергічні реакції.


Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату, стійка гіпертензія.


Передозування. При використанні високих доз можливо порушення сну. У разі передозування призначається симптоматичне лікування.


Особливості застосування. Не рекомендується приймати Гінвіт у другій половині дня через можливість порушення сну. Не приймати препарат з іншими лікарськими засобами, які містять вітаміни та мінерали. З обережністю призначати препарат у періоди вагітності і лактації.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Інформація про взаємодію Гінвіту з іншими лікарськими засобами відсутня.


Умови та термін зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 8 до 25 ºС.

Термін придатності – 2 роки.
Каталог інструкцій