ІнфоЛікі Інструкції до ліків Категорії Головна
Уся інформація, яка заходиться на сайті, розміщена виключно для ознайомлення. Не займайтесь самолікуванням! Перед вживанням будь-якого препарату обов’язково порадьтесь із лікарем!
Адміністрація сайту не несе відповідальності за наслідки використання інформації користувачем сайту.

ГІНЕКОХЕЕЛЬ
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ГІНЕКОХЕЕЛЬ


Склад лікарського засобу.

Діючі речовини: 100 г препарату містять: Apis mellifica D4 – 10 г, Сhamaelirium luteum D4 – 10 г, Ammonium bromatum D4 – 10 г, Lilium lancifolium D4 – 10 г, Aurum iodatum D12 – 10 г, Palladium metallicum D12 – 10 г, Platinum metallicum D12 – 10 г, Naja naja D12 – 10 г, Vespa crabro D4 – 10 г, Melilotus officinalis D3 – 5 г, Viburnum opulus D2 - 5 г;

допоміжні речовини: етанол, вода очищена.

Препарат містить 35 % об. етанолу.

1 мл препарату містить 21 краплю.


Лікарська форма. Краплі оральні.


Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.


Фармакологічні властивості. Препарат усуває порушення мікроциркуляціїї, має протизапальну, протиексудативну, знеболювальну, антидепресивну та седативну дії. Дія препарату базується на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного, мінерального та тваринного походження, які входять до складу препарату.


Показання для застосування. У комплексному лікуванні запальних захворювань жіночих статевих органів (аднексити, оофорити, сальпінгіти, параметрити, міометрити, ендометрити, кольпіти).


Протипоказання. Гіперчутливість до отрути бджоли, оси та шершня.


Належні заходи безпеки при застосуванні. Відсутні.


Особливі застереження.

При захворюваннях щитоподібної залози питання про доцільність застосування препарату вирішується індивідуально з урахуванням ризик/користь.

Застосування в період вагітності або годування груддю. Доцільність застосування препарату вирішується індивідуально з урахуванням співвідношення користь для матері / ризик для плода.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами.


Діти. Досвід застосування препарату у дітей віком до 12 років відсутній.


Спосіб застосування та дози. Разова доза: дорослим і дітям віком від 12 років – 10 крапель 3 рази на добу за 15 – 20 хвилин до їди або через годину після. Краплі розчинити у 10 мл води та випити, затримуючи на кілька секунд у роті (можна не розчиняти, а одразу капати під язик).

У гострих випадках разову дозу приймати кожні 15 хвилин протягом перших двох годин, але не більше 8 – 10 разів. Далі перейти на прийом 3 рази на добу.

З урахуванням особливостей перебігу захворювання та стану хворого можна змінювати тривалість курсу лікування та частоту прийому (до 1 – 2 разів на добу).

Курс лікування − 3-5 тижнів.


Передозування. Не відзначалось.


Побічні ефекти. Небажані впливи не відомі.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Сумісний з іншими лікарськими засобами.


Термін придатності. 5 років.


Умови зберігання. Флакон зберігати у зовнішній картонній коробці при температурі від 15 ºC до 25ºС.

Зберігати у недоступному для дітей місці!
Каталог інструкцій