ІнфоЛікі Інструкції до ліків Категорії Головна
Уся інформація, яка заходиться на сайті, розміщена виключно для ознайомлення. Не займайтесь самолікуванням! Перед вживанням будь-якого препарату обов’язково порадьтесь із лікарем!
Адміністрація сайту не несе відповідальності за наслідки використання інформації користувачем сайту.

ГЕРИМАКС ЖЕНЬШЕНЬ
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ГЕРИМАКС ЖЕНЬШЕНЬ

(GERIMAX GINSENG)


Загальна характеристика:

Основні фізико-хімічні властивості: жовто-коричнева рідина з апельсиновим запахом;


Склад: 15 мл еліксиру містять eкстрактe кореня женьшеню 200 мг, що відповідає 8 мг гінзенозидів (екстракт отриманий із 100% Panax Ginseng C.A.Meyer);

допоміжні речовини: вода очищена, сахароза, етанол 96%, екстракт cолодцю рідкий, концентрат апельсиновий.


Форма випуску. Еліксир для перорального застосування.


Фармакотерапевтична група. Тонізуючі засоби.


Kод АТС А13А.


Фармакологічні властивості. Комплекс біологічно активних речовин женьшеню створює стимулювальну дію на ЦНС, підвищує розумову та фізичну активність.


Показання для застосування. Препарат рекомендується як лікувально-профілактичний засіб

для підвищення розумової та фізичної активності, при підвищеному навантаженні, при фізичній перевтом;.

для підвищення фізичної витривалості у спортсменів;

у комплексній терапії при неврастенічному синдромі, а також при послабленні статевої функції; при вегето-судинній дистонії за гіпотонічним типом;

при астенічних станах у період видужання для прискорення процесів відновлення після тяжких захворювань і хірургічних операцій, для підвищення опірності організму.


Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 12 років: препарат приймати внутрішньо 15 мл на добу ( у першій половині дня), незалежно від прийому їжі. Флакон має мірну склянку.

Курс лікування становить 6-8 тижнів. Повторення курсу можливе через 3 тижні.


Побічна дія. Іноді можливі розлади з боку шлунково-кишкового тракту (діарея, нудота, блювання) або шкірні алергічні реакції у разі підвищеної чутливості до окремих компонентів препарату. Дуже рідко спостерігається тахікардія, головний біль, безсоння, підвищення артеріального тиску, підвищена нервова збудливість.


Протипоказання. Підвищена чутливість до окремих компонентів препарату. Артеріальна гіпертензія. Підвищена збудливість. Епілепсія. Діти до 12 років. Гострі інфекційні захворювання.


Передозування. У разі передозування Геримакс Женьшень пригнічує функції організму. При цьому спостерігаються безсоння, головний біль, прискорене серцебиття, біль у ділянці серця, депресія, зниження статевої активності. При отруєнні можливі порушення дихання, втрата свідомості, характерна підвищена кровоточивість, у тому числі кроваві блювання та пронос. Терапія - симптоматична. У таких випадках необхідно припинити прийом препарату.


Особливості застосування. Щоб запобігти порушенню сну, не рекомендується приймати Геримакс Женьшень у другій половині дня.


Вагітність і лактація. Препарат не рекомендується приймати під час вагітності та годування груддю.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та обладнанням.

Клінічні дані відсутні.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Геримакс Женьшень посилює дію стимуляторів та аналептиків (кофеїн, камфора та ін.) і є антагоністом засобів, які пригнічують функціїї ЦНС (барбітурати, транквілізатори, протисудомні засоби та ін.).


Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище за 25 ºС, у недоступному для дітей місці.

Термін придатності - 2 роки.
Каталог інструкцій