ІнфоЛікі Інструкції до ліків Категорії Головна
Уся інформація, яка заходиться на сайті, розміщена виключно для ознайомлення. Не займайтесь самолікуванням! Перед вживанням будь-якого препарату обов’язково порадьтесь із лікарем!
Адміністрація сайту не несе відповідальності за наслідки використання інформації користувачем сайту.

БІЛОБІЛ ФОРТЕ
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

БІЛОБІЛ ФОРТЕ

(BILOBIL® FORTE)


Загальна характеристика:

міжнародна назва: ginkgo biloba;

Основні фізико-хімічні властивості: капсули рожевого кольору, що містять порошок від світлого до темно-коричневого кольору з видимими темними частками;


Склад: 1 капсула містить 80 мг сухого екстракту листя гінкго білоба;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, кремнію діоксид колоїдний безводний, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат, тальк, парагідроксибензоат (Е 218), парагідроксибензоат (Е 216), желатин, барвник чорний PN (E 151), барвник синій V (E131), барвник червоний 4R (E124), барвник оранжевий FCF (E110), титану діоксид (Е 171).


Форма випуску. Капсули.


Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовуються при деменції.


Kод АТС N06DX02.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.Капсули Білобіл форте містять стандартизований екстракт листя гінкго, який покращує постачання кисню та глюкози до мозку. Активними речовинами цього екстракту є флавонові глікозиди, гінкголіди та білобаліди. Вони розширюють судини, покращують кровотік, запобігають злипанню тромбоцитів і, регулюючи метаболізм, захищають клітини і тканини від уражень, спричинених дефіцитом кисню. Екстракт гінкго ефективний при лікуванні порушень кровообігу у мозку і кінцівках. Капсули Білобіл форте покращують кровообіг і метаболізм у мозку і запобігають погіршенню розумової діяльності. Капсули Білобіл форте покращують кровообіг у кінцівках, зменшують відчуття холоду, поколювання, затерплості і болю при ходінні.

Фармакокінетика. Досліди щодо вивчення фармакокінетики ектракту гінко важко провести внаслідок його багатокомпонентного складу.


Показання для застосування.

Капсули Білобілфорте рекомендовані при порушеннях церебрального кровообігу і функції мозку, які виявляються такими симптомами:

погіршення пам'яті та розумової діяльності;

замкненість і неспокій;

запаморочення;

шум у вухах;

порушення сну.

Препарат застосовується також для лікування порушень мікроциркуляції крові в кінцівках (відчуття холоду в ногах, біль при ходінні, відчуття печіння в ногах, затерплості).


Спосіб застосування та дози.

Препарат рекомендується приймати:

при порушеннях церебрального кровообігу і функції мозку, що виявляється погіршенням пам'яті та розумової діяльності, відхиленнями в поведінці (замкненість, неспокій), по 1 капсулі 2-3 рази на день;

при порушеннях церебрального кровообігу , що супроводжується запамороченням і шумом у вухах, - 2 капсули на день, вранці та ввечері;

при порушеннях кровообігу в кінцівках - 2 капсули на день, вранці та ввечері.

Капсули ковтають, запиваючи водою. Приймати капсули можна незалежно від прийому їжі. Максимальний терапевтичний ефект звичайно спостерігається через 1 місяць. Для досягнення стійкого ефекту Білобіл форте слід приймати принаймні 3 місяці, особливо особам похилого віку.


Побічна дія. У поодиноких випадках капсули Білобіл форте можуть спричинити порушення травлення, головний біль або реакцію гіперчутливості на шкірі.


Протипоказання. Гіперчутливість або алергія на будь-який компонент препарату.

Білобіл форте не призначають дітям, тому що цей препарат призначений для лікування порушень розумової діяльності, пов'язаних з віком.

Білобіл форте не призначають вагітним і жінкам, які годують груддю, проте дослідження не виявили загрози для плода.


Передозування. Не відоме.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Не рекомендуеться вживати Білобіл форте пацієнтам, які регулярно приймають ацетилсаліцилову кислоту аба антикоакулянти.


Умови та термін зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 ºС, в захищеному від вологи місці.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності – 2 роки.
Каталог інструкцій